Hakkımızda

Firmamız 100 gr dan 800 gr a kadar üretim kapasitesine sahip plastik enjeksiyon ve yatay ambalaj makineleriyle üretim yapmaktadır. Bu gramajlar arasında her türlü plastik enjeksiyon ürününü yapabilmemizin yanı sıra, yüksek kaliteli Plastik Yemek Setleri imalatında uzmanlaşmış bulunuyoruz. Bu ürün grubunda Türkiye’nin ve Avrupa’nın lider havacılık firmaları ile önde gelen restoran zincirlerine kaliteli ürün tedarik etmekteyiz.

Makine parkımız en yeni teknolojiyle donatılmış enjeksiyon makineleriyle yenilenmiş ve yüksek üretim kalitesinin sürdürülebilir olması için ISO: 9001: 2008 kalite yönetim belgesi alınmıştır.

Üretimin kalitesinde yüksek standart sağlayabilmek için üretimimizde sürekli orijinal ham madde kullanılmaktadır. Hizmet verdiğimiz sektörler arasında havacılık firmaları ve restoran zincirlerinin yanı sıra ilaç, gıda ve paketleme sektörleri yer almaktadır. 1960 yılından bu yana kaliteli üretim yapma konusunda üstün deneyime sahip olan firmamız, üretimde insan hatasını en aza indirgemek için eğitimli ve nitelikli eleman çalıştırmaya önem vermektedir.

Nurnil Plastik Misyonu :

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri, sorumluluk bilinciyle isteklerine uygun şekilde ve zamanında üreterek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak; çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimiz arasında güven oluşturmaktır.

Nurnil Plastik Vizyonu :

Sektörümüzde lider kuruluş olarak, ismimizi ülkemizin öncü markası haline getirip dünya standartlarına uygun kaliteli ürünleri daha ucuza üretmektir.

Nurnil Plastik Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası :

Plastik enjeksiyon sektöründe faaliyet gösteren NUR-NİL PLASTİK SAN. A.Ş. büyüme yol haritasını, sektörüne ilişkin değer zincirinin tüm halkalarında verimli ve etik bir şekilde var olmak üzerine yapılandırmıştır.

Ülkemizin en çok güven duyulan organizasyonları arasın¬da sağlam bir yere sahip olan şirketimiz, tüm süreçlerinde kalite ve müşteri mem¬nuniyeti odaklı, yaratıcı ve dinamik bir hizmet anlayışını benimsemiş ve sürekli kılmıştır.

Bu çerçevede kuruluşumuzun kalite ve gıda güvenliği politikası;

 • Müşterilerimize ilk defasında ve her defasında ;
  -    istediği standartta ve zamanda
  -    en yeni teknoloji ve en uygun fiyatla
  -    en hijyenik koşullarda ürün ve hizmet sunarak müşteri beklentilerinin de üzerinde kalite ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,
 • Bilgimizi, tecrübemizi, kaynaklarımızı ve teknolojimizi şirketimiz vizyonu doğrultusunda en verimli şekilde kullanmak ve gelişimde sürekliliği sağlamak,
 • Tüm çalışanlarımıza kalite ve gıda güvenliği bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırarak, takım çalışması anlayışını hakim kılmak,
 • Tüm süreçlerimizde iş sağlığı ve güvenliği prensiplerini uygulamak ve yaşadığımız çevreyi koruma bilincine sahip olmak,
 • Tedarik zincirinin her aşamasında; insan sağlığını ön planda tutarak ürün güvenliğini ve kalitesinisürdürmek,
 • Etik değerlere, ulusal ve uluslararası standartlara, yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi gerekliliklerine daima uymak,
 • Yukarıda belirtilen prensipler doğrultusunda iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın kuruluşumuza duyduğu güvenin sürekliliğini sağlamaktır.